OLAJ, VÁSZON, 96 X 85 CM, J.B.L.: K. HAYDAR 1957
" />
36

Kadhim, Haydar (1932-1985)

"Elmondott nekünk mindent, úgy ahogy volt"

("He told us everything who it was")
OIL, CANVAS, 96 X 85 CM, SIGNED BOTTOM LEFT: K. HAYDAR 1957
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%