37

Kakusz Dalma (1914)

Készülődés ünnepre

(Preparation for feast)
OLAJ, VÁSZON, 100 X 120 CM, J.B.F.: KAKUSZ D.
OIL, CANVAS, 100 X 120 CM, SIGNED UPPER LEFT: KAKUSZ D.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%