40

Koszta Rozália (1925-1993)

Parasztok I.

(Peasants I.)
OLAJ, FAROST, 62 X 74 CM, J.B.L.: KOSZTA R.
OIL, WOOD FIBER, 62 X 74 CM, SIGNED BOTTOM LEFT: KOSZTA R.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%