42

Luzsicza Lajos (1920-2005)

Hajógyári sziget

(Hajógyári island)
OLAJ, VÁSZON, 100 X 121 CM, J.J.L: LUZSICZA L.
OIL, CANVAS, 100 X 121 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: LUZSICZA L.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%