47

Nyári Lóránt (1928-1982)

TELEX-KEZELŐ

(Telex)
RÉZKARC, PAPÍR, 21 X 31 CM, J.J.L: NYÁRY LÓRÁNT
ETCHING, PAPER, 21 X 31 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: NYÁRY LÓRÁNT
Kikiáltási ár: 5 000 Ft (16 EUR*, 17 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%