49

Óvári László (1926-1988)

Majális

(Feast in May)
OLAJ, VÁSZON, 158 X 190 CM, J.J.L.: ÓVÁRI LÁSZLÓ 1958
OIL, CANVAS, 158 X 190 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: ÓVÁRI LÁSZLÓ 1958
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%