53

Révai Edit

Sakkozó művészek a kultúrotthonban

(Artists playing chess in the Cultural Centre)
OLAJ, VÁSZON, 74 X 90 CM, J.J.L.: RÉVAI EDIT 1953
OIL, CANVAS, 74 X 90 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: RÉVAI EDIT 1953
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%