56

Somos Miklós (1933-2009)

Kéményépítők

(Chimney-builders)
OLAJ, FAROST, 90 X 50 CM, J.J.L.: SOMOS 1961
OIL, WOOD FIBER, 90 X 50 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: SOMOS 1961
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%