60

Szinte Gábor (1928-2012)

Városkúti út

(Városkúti street)
OLAJ, VÁSZON, 80 X 100 CM, J.B.L.: SZINTE
OIL, CANVAS, 80 X 100 CM, SIGNED BOTTOM LEFT: SZINTE
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%