76

Vati József (1927)

Miénk a föld

(The field is ours)
RÉZKARC, PAPÍR, 46 X 34 CM, J.J.L.: VATI JÓZSEF
ETCHING, PAPER, 46 X 34 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: VATI JÓZSEF
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%