77

Würtz Ádám (1929-2004)

25 éves az Európa könyvkiadó

(The Európa Publisher exsist for 25 years)
RÉZKARC, PAPÍR, 20 X 30 CM, J.J.L.: WÁ 1970 XI. 18
ETCHING, PAPER, 20 X 30 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: WÁ 1970 XI. 18
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%