80

Zala Tibor (1920-2004)

Lenin

(Lenin)
LITOGRÁFIA, PAPÍR, 30 X 63 CM, J.J.L.: ZALA TIBOR 1972 2/14/A
LITHOPRAPHY, PAPER, 30 X 63 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT : ZALA TIBOR 1972 2/14/A
Kikiáltási ár: 3 000 Ft (10 EUR*, 10 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%