6

Beck Judit (1909-1995)

Csendélet padlizsánnal

(Still-life with eggplants)
OLAJ, KARTON, 41 X 70 CM, J.J.L.: BECK JUDIT
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%