22

Bikácsi Daniela (1943)

Egy kedves állat emlékére

(In remembrance of a kind animal)
akvarell, papír, 29 x 51 cm, j.b.l.: Bikácsi 1980
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%