10

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Döbbenet, 1978

(Dismay)
olaj, papír, 22,5 x 37,5 cm, j.j.l.: Bolmányi 1978
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%