27

Braun András (1967-2015)

Sequencer

(Sequencer)
olaj, akril, vászon, 120 x 120 cm, j. a hátoldalon: Braun András 2003-4
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%