26

Braun András (1967-2015)

Yayoi Kusama: Dots accumulation

(Yayoi Kusama: Dots accumulation)
olaj, papír, vászon, 71 x 71 cm, j.a.hátoldalon: Braun András 2003-5
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%