19

Breznay József (1916-2012)

Körtefa

(Pear tree)

OLAJ, KARTON, 57 X 49 CM, J.B.L.: BREZNAY 1950

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%