30

Cs. Nagy András (1927-2009)

Csendélet ablakkal

(Still-life)
OLAJ, FAROST, 60 X 50 CM, J.J.L.: CS NAGY
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%