37

Dobroszláv József (1932)

Tengeri hajó

(Ship on the sea)
AKVARELL, PAPÍR, 27 X 48 CM, J.J.L.: DOBROSZLÁV JÓZSEF 1977
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (77 EUR*, 83 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%