51

Dobroszláv Lajos (1902-1986)

Kilátás a Balatonra

(View of the Balaton)
OLAJ, VÁSZON, 90 X 115 CM, J.J.L:: DOBROSZLÁV 1953
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%