71

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Absztrakt kompozíció

(Abstract composition)
akvarell, papír, 33 x 24 cm, j.b.l.: Gyarmath
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%