76

Hézső Ferenc (1938)

Galambász

(Fowler)
OLAJ, FAROST, 123 X 80 CM, J.J.L.: HÉZSŐ F 1976
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%