96

Klie Zoltán (1897-1992)

Virágszoba

(The room of flowers)
olaj, farost, 50 x 70 cm, j.j.l.: Klie
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%