221

Batthyány Gyula, gróf (1887-1959)

Magyar álom

(Hungarian dream)
olaj, vászon, 130 x 90 cm, j.j.f.: Batthyány
Kikiáltási ár: 4 900 000 Ft (15 746 EUR*, 17 041 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%