227

Benkhard Ágost (1882-1961)

Borús délután

(Cloudy afternoon)
OLAJ, VÁSZON, 80 X 100 CM, J.J.L.: BENKHART ÁGOST DÖMÖS 1954
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%