237

Bosznay István (1868-1944)

Napraforgós udvar

(Yard with sunflowers)
olaj, vászon, 60 x 70 cm, j.j.l.: Boszay I. 930
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (255 EUR*, 320 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + 25% jutalék