237

Bosznay István (1868-1944)

Napraforgós udvar

(Yard with sunflowers)
olaj, vászon, 60 x 70 cm, j.j.l.: Boszay I. 930
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%