238

Csabai Kálmán (1915-1992)

Asztali csendélet

(Still-life on a table)
OLAJ, VÁSZON, 120 X 100 CM, J.J.L.: CSABAI KÁLMÁN 952
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%