244

Dalí, Salvador (1904-1989)

Homérosz apoteózisa

(Apotheosis of Homer)
litográfia, papír, 49 x 80 cm, j.b.l.: 185/300, j.j.l.: Dalí
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%