249

Egry József (1883-1951)

Balatonpart alakkal

(Fisherman)
akvarell, ceruza, papír, 43 x 33 cm, j.j.l.: Egry József
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%