Array: Romantikus tájkép alakokkal --- kikiáltási ár: 500 000 Ft

250

Eismann Johann Anton (1604-1698)

Romantikus tájkép alakokkal

(Romantic landscape with figures)
olaj, vászon, 21 x 29 cm, j. a hátoldalon: J A Eismann
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%