255

Ferenczy Valér (1885-1954)

Dunakanyar

(Danube bend)
akvarell, papír, 14,5 x 23 cm, j.j.l.: Valér Ferenczy
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%