259

Gáll Ferenc, Erdélyi (1912-1987)

Öntödében

(Foundry)
olaj, vászon, 140 x 200 cm, j.b.l.: E. Gáll F. 1942
Kikiáltási ár: 2 700 000 Ft (8 676 EUR*, 9 390 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%