263

Glatz Oszkár (1872-1958)

Himző népviseletes lány

(Girl in traditional wear)
olaj, karton, 70 x 50 cm, j.j.l.: Glatz
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%