OLAJ, VÁSZON, 90 X 65 CM, J.J.L.: GLATZ 1928
" />
264

Glatz Oszkár (1872-1958)

Palóc menyecske

("Palóc" bride)
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%