266

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Orosz templomtornyok

(Russian church-towers)
rézkarc, papír, 20 x 24,5 cm, j.j.l.: Gross Bettelheim
Kikiáltási ár: 42 000 Ft (135 EUR*, 146 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%