269

Halápy János (1893-1960)

Fényözön

(Stream of light)
OLAJ, VÁSZON, 80 X 100 CM, J.J.L.: HALÁPY J
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%