277

Hollósy Simon (1857-1918)

Kazal

(Stack)
OLAJ, VÁSZON, 72 X 65 CM, J.J.L.: HOLLÓSY 906 KIÁLLÍTVA: A NAGYBÁNYAI FESTŐK KIÁLLÍTÁSA 1962-63 MNG
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%