278

ifj. Czene Béla (1911-1999)

Szigliget

olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.b.l.: Czene Béla Szigliget 1962
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%