302

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Hegyi beszéd

(Sermon on the mount)
olaj, vászon, 150 x 125 cm, j.j.l.: Istókovits K 928
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%