304

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet

(Still-life)
olaj, vászon, 65 x 50 cm, j.j.l.: Iványi Grünwald Béla, a hátoldalon autográf felírat: Én festettem Iványi Grünwald Béla MNG bírálati szám: 478/972
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%