306

Jancsek Antal (1907-1985)

Teraszon

olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.b.l.: Jancsek A.
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%