290

Szent Mihály arkangyal

(St. Michael archangel)
olaj, vászon, 90 x 63 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%