: 6 szem süteményes evőeszköz --- kikiáltási ár: 10 000 Ft

401

6 szem süteményes evőeszköz

(Cutlery for cakes, six pieces)
800-as finomságú ezüst, fém, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%