504

Arany óralánc

(Golden watch chain)
14 k arany, 93,2 g, 208 cm, jelzett: SD mesterjegy, adójel
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%