438

Bécsi ezüst füles kínálótál

(Silver serving-plate from Vienna)
800-as finomságú ezüst, fa talp, bruttó 1630 g, 59 x 37 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, AW mesterjegy
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%