430

Bécsi ezüst kínálótál

(Silver serving-plate)
800-as finomságú ezüst, 393 g, 10 x 37 x 22 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, FR mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%