397

Bécsi ezüst kiöntő

(Silver pitcher from Vienna)
800-as finomságú ezüst, csont nyél, 428 g, 18 x 12 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, TD mesterjegy
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%