434

Bécsi rokokó ezüst tálca

(Rococo silver plate from Vienna)
800-as finomságú ezüst, 434 g, 33 x 27 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, FR mesterjegy
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%