395

Ezüst érmés kulcstartó

(Silver keyring with a medal)
800-as finomságú ezüst, monarchiás érmével, 80 g, 15 x 7 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%